Do prezydenta Warszawy

Prezydent Warszawy

Rafał Trzaskowski

Szanowny Panie Prezydencie!

W związku z tym, że na moją korespondencję – na ważne tematy – nigdy nie dostaję poważnych odpowiedzi, a nawet gorzej, zmuszony jestem wyrazić zdziwienie, w związku z tym co Pan mówi w przestrzeni publicznej o szacunku dla ludzi i ekspertów w szczególności.

Rozumiem, że to co Pan mówi o współpracy itp. – mnie nie dotyczy i zachowania agend miejskich wobec mnie uważa Pan za właściwe. Także lekceważenie tego, co piszę na blogach, bo nie mam innej możliwości działania. Nikomu się nie chce tego nawet czytać jako konsultacji, poza incydentalnymi nerwowymi przeglądami po niektórych moich pismach. Żadne wnioski nie są wyciągane i żadne nawiązania do tego co piszę nie zaistniały. Osaczenie przez propagandy różne pozoruje tylko właściwe działania. Napaści ze strony pańskich stronników, gdy piszę prawdę, pokazują jak to jest. Są to oczywiście straty dla Warszawy i Polski, a także dla mnie osobiście.

Dzieje się to właściwie od zawsze, poza incydentalnymi momentami dawno temu. Zgodnie więc z sensem otrzymywanej korespondencji i wiekiem – zaprzestaję podejmowania prób. Przepraszam, że przeszkadzałem m. in. w naginaniu III linii metra do absurdalnej stacji Stadion Narodowy.

Ogólnie stwierdzam, że odsyłanie przez urzędników wszystkiego do tych, o których niewłaściwych działaniach piszę – bez żadnego nadzoru nad skutecznością interwencji – to po prostu skandal. Opisałem to w kilku tekstach na blogach, do których linki podaję poniżej.

Z poważaniem

(-) Rafał Wodzicki

do wiadomości: Platforma Obywatelska

https://grochowniepragapd.wordpress.com/2020/04/18/mamy-cie-gdzies-ekspercie-takze-w-sprawie-mostu-gdanskiego/

https://eksploatyka.wordpress.com/2020/04/01/kolejny-przypadek-korespondencji-z-biurokracja/

https://eksploatyka.wordpress.com/2019/09/08/kontakt-z-pasazerem-czyli-odwal-sie/

https://eksploatyka.wordpress.com/2020/06/29/metro-wynikle-z-analizy-mialo-wyniknac/

4 myśli na temat “Do prezydenta Warszawy

    1. A w mediach: razem możemy więcej, Warszawa dla wszystkich itp. Podobnie się zachowuje radio mazowieckie RDC, które powinno się interesować moimi warszawskimi działaniami. O burmistrzu dzielnicy już nie wspominam, bo przecież już 10 lat udaje, że mnie nie ma.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s